Wybrane projekty

Projekty naszego biura architektonicznego

Sprawdź jak wyglądają projekty naszego biura architektonicznego i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć nam realizację swojej wizji.

FORM4984 — 1
FORM4984 — 1

Biurowiec Cargo Expert Group

Projekt siedziby firmy transportowej Cargo Expert Group w miejscowości Paproć, przy ul. Henryka Sienkiewicza, inspirowany bryłami naczep samochodów ciężarowych, wykończony w odważnej kolorystyce na zewnątrz jak i wewnątrz.

Kamienica przy ul. Poznańskiej 1

Kamienica przy ul. Poznańskiej

Projekt budynku usługowego, jako uzupełnienie pierzei kwartału, w miejscu po rozbiórce istniejącej kamienicy, wpisanej do ewidencji zabytków i znajdującej się na obszarze układu urabnistycznego objętego ochroną konserwatorską.

Kamienica przy ul. Poznańskiej 1
prid_01_ref1
prid_01_ref1

Osiedle Parkowe

Osiedle 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z halą parkingową nadziemną, o łącznej liczbie mieszkań 221, zaplanowanych do budowy w miejscowości Nowy Tomyśl, w niemalże bezpośrednim sąsiedztwie parku.

NOVI_ZBASZYN_FINAL1

Osiedle Zbąszyńskie

Kameralne osiedle 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, zlokalizowanych w miejscowości Zbąszyń, powiat nowotomyski.

NOVI_ZBASZYN_FINAL1

Umów się na bezpłatne spotkanie i wycenę!

Umów się na indywidualne spotkanie z naszym architektem, aby omówić Twoje potrzeby i cele inwestycyjne. To doskonała okazja, aby poznać Twoje oczekiwania i stworzyć ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Nasz zespół specjalistów jest gotowy wysłuchać Twoich pomysłów
i przekształcić je w realne projekty.

Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć przestrzenie, które inspirują i funkcjonują zgodnie z Twoimi potrzebami!

24_11_EXTERIOR_01
24_11_EXTERIOR_01

Dom ceglany

To gwarancja harmonii pomiędzy naturą, a stylem życia Inwestorów. W projekcie została wydzielona część dzienna z otwartą kuchnią. Nie zabrakło również sypialni z garderobą i z łazienką, a także dodatkowych pokoi czy pralni.

Kadr1_2

Dom ze szczeliną

Projekt budynków mieszkalnych, przygotowany dla dwóch sióstr, które rozdzielone w delikatny sposób, tworzą przestrzeń, która dopuszcza światło w sposób niebezpośredni, zapewniając duże wrażenia estetyczne.

Kadr1_2
NOVI_CICHA_GORA_FINAL_04_ref2
NOVI_CICHA_GORA_FINAL_04_ref2

Dom zimowy

Budynek zaprojektowany dla Klienta, na co dzień mieszkającego za granicami kraju, w słonecznym miejscu, ceniącego sobie klasyczny i wiejski charakter zabudowy i otoczenia działki.

Kadr7

Dom miedziany

Projekt wykonany dla prywatnego inwestora, ceniącego minimalistyczną architekturę o prostej formie, wzbogaconej detalem w formie materiałów, faktur i tekstur.

Kadr7
D2
D2

Dom nad stawem

Minimalizm, prostota, praktyczność, ponadczasowość - tak moglibyśmy określić projekt naszego autorstwa DOM NAD STAWEM. Projekt idealnie uzupełni natura, otaczająca przyszłą inwestycję.

2022-04-22_Dom jednorodzinny_Mikolajczak_1

Dom pod brzozą

Projekt na wąskiej i długiej działce, w Poznaniu, nieopodal cieku wodnego, dla 3-osobowej rodziny, z wykorzystaniem naturalnych materiałów w postaci łupka i okładziny naturalnej drewnianej.

2022-04-22_Dom jednorodzinny_Mikolajczak_1
29-09-2021_Zbaszyn 1_Domy wielorodzinne_2
29-09-2021_Zbaszyn 1_Domy wielorodzinne_2

Osiedle rodzinne

Kameralne osiedle 6 budynków mieszkalnych
jednorodzinnych, zlokalizowanych w miejscowości
Zbaszyń, powiat nowotomyski.