O nas

Novi Architekci

Biuro projektowe

2_POST
O nas

Nazywamy się Novi Architekci

Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów i podwykonawców, których łączne doświadczenie sięga kilkudziesięciu lat pracy w branży.

Wiemy jednak, że w obecnych czasach najbardziej cennymi cechami Architektów jest dostępność, komunikatywność i zaangażowanie się w powierzone zadanie.

W odpowiedzi na to, w naszej pracy stawiamy na transparentność poprzez bieżące informowanie Klienta o postępach prac i regularne spotkania.

Stawiamy także na szybkość prac projektowych, w tym wprowadzania zmian w trakcie pracy nad zleceniem, dzięki wykorzystywaniu na co dzień nowoczesnych technologii projektowych.

Staramy się również, by projektowana architektura zawsze była ciekawa, nietuzinkowa, aby zawsze wzbudzała pozytywne emocje wśród odbiorców, również poprzez funkcjonalne rozwiązania i dbałość o detale.

Dzięki temu możecie być pewni, że wasza inwestycja jest w dobrych rękach, a nasz zespół projektantów zadba o jej pomyślne zakończenie.

Novi Architekci

Bartosz Minge

Zespół

Zespół Novi Architekci

Nasz zespół to nie tylko doświadczeni architekci, ale również menadżer projektu, administracja oraz cały zespół projektantów branżowych, a także dział obsługi formalno-prawnej.

Bartosz Minge

Właściciel

Główny Architekt

Marcelina Sztukowska

Partner Architekt

Przemysław Hemmerling

Architekt

Asia Kluczyńska

Administracja